Nasz personel medyczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2011).  Specjalizację z Pediatrii odbywała w Oddziale Pediatrii Specjalistycznego Szpitala Zachodniego im. Jana Pawła II  w Grodzisku Mazowieckim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Obecnie związana z lecznictwem ambulatoryjnym dzieci, dyżuruje także w Oddziale Pediatrii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego, przeprowadzaniem szczepień ochronnych, bilansów zdrowia, wizyt patronażowych. Bierze regularnie udział w kongresach, konferencjach pediatrycznych oraz warsztatach tematycznych.

Absolwentka kierunku lekarskiego na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe w ramach stażu podyplomowego ukończonego w Gdańsku oraz pracy z dorosłymi pacjentami w Podstawowej Opiece Zdrowotnej zarówno w Gdańsku, jak i w Warszawie. Obecnie lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Neurochirurgii w Szpitalu Bielańskim.

 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Lekarz rezydent w trakcie specjalizacji z Pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha w Warszawie, Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie.

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Pile na oddziale chorób wewnętrznych, SPZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku oraz na oddziale geriatrycznym Szpitala Praskiego w Warszawie. Specjalista chorób wewnętrznych, w swojej pracy zajmuje się tylko pacjentami dorosłymi. Od ponad 10 lat pracuje tylko w poradniach POZ.

Lekarz urodzony w Kazachstanie, w wyniku repatriacji mieszka w Polsce od 1996 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Bródnowskiego oraz w licznych poradniach POZ oraz NPL w Warszawie. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się dziećmi oraz osobami dorosłymi. Wciąż zdobywa nową wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny paliatywnej i geriatrii.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 1990 roku. Lekarz skupiony na potrzebach małego i dorosłego pacjenta. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Kardiologii Szpitala Bródnowskiego, Szpitalu Dziecięcym ul. Niekłańska, Choroby Wewnętrzne MSS w Warszawie ul. Bursztynowa oraz wielu poradniach. Konsultant ds. medycznych, ekspert sytemu ochrony zdrowia i badań klinicznych, ekspert ds. przemysłu farmaceutycznego.

Pielęgniarka środowiskowo-rodzinna, posiada 25 lat stażu pracy na stanowisku pielęgniarki zabiegowej oraz 15 lat stażu pracy w punkcie szczepień. Posiada duże doświadczenie w pobieraniu krwi osobom dorosłym, dzieciom i noworodkom oraz szczepieniach niemowląt, dzieci i dorosłych, a także wykonywaniu badania EKG. Ukończyła specjalistyczny kurs szczepień ochronnych oraz kurs zapisu i interpretacji badań EKG.

Położna środowiskowo-rodzinna, ukończyła studia na kierunku położnictwo. Posiada 25 lat stażu pracy jako położna w szpitalach i przychodniach. Ukończyła wiele szkoleń m.in. szkolenie pt. „Nowe spojrzenie na poród, wyzwolenie potencjału rodzącej w porodzie szpitalnym. Połóg-trudny start dla rodziny, wyzwanie dla medyków” oraz szkolenia z zakresu promocji karmienia piersią, resuscytacji noworodka oraz kurs leczenia ran. Od 10 lat pomaga pacjentkom po porodach w przystawianiu dziecka do piersi, karmieniu piersią oraz pielęgnacji noworodka. Pacjentkom oczekującym dziecka służy radą w zakresie porodu, połogu, karmienia piersią i szeroko pojętego macierzyństwa.